Uličník

Uličník.cz je virtuální ulicí, městem, obcí, zkrátka jakýmkoli místem, kde se odehrává společenský život nebo které by nás mělo z nějakého důvodu, ale klidně i bez důvodu, zajímat a jehož osud nám není lhostejný. Jeho reální nebo virtuální obyvatelé – tedy uličníci (neboli uživatelé, jak je zvykem vás povirtuálnu nazývat) sdílí nějaký společný zájem.

Ať již v tom, že chtějí vědět, co se kde děje nebo šustne nebo pořádají různé akce a chtějí na ně pozvat ostatní. Uličníky jsou také ti aktivnější z nás, co chtějí promlouvat do dění ve svém okolí a vést diskusi o tom, jakým směrem by se měla ta daná ulice (čtvrť, město, osada, …) vyvíjet. Anebo jim vadí, že to či ono je v jejich okolí zanedbané, nebezpečné, otravné nebo jednoduše nehezké a chtějí na to upozornit. Zkrátka nám jde o rozmanitý virtuální svět, který je zároveň velmi reálný a kde si každý najde něco smysluplného. Zkuste Uličníka navštívit a uvidíte!

www.ulicnik.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>