OLDstars

OLDstars o.s. je nezávislá umělecká skupina s vášní pro nejrůznější kulturní projekty. Ve svém klubovém sklepním prostoru HarOLD a mimo něj inscenuje nejrůznější texty české i světové dramatiky, pořádá scénická čtení, divadelní happeningy a koncerty, organizuje divadelní festival na hradě Helfenburk a v Divadle v Celetné. Pořádala festival studentských kapel Ve3fest.

Dramaturgie vychází ze specifik generačního divadla s přihlédnutím k hereckým příležitostem jednotlivých členů souboru. Kromě klasických titulů a dramatizací jsme si vyzkoušeli i autorskou tvorbu. V posledních sezonách se často potkáváme s moderní dramatikou.
Organizujeme scénická čtení a Kabarety. Chceme být otevřenou platformou studentského kulturního života nejen v Praze.

Kmenový soubor vznikal postupně od roku 2002 z absolventů Dismanova rozhlasového dětského souboru při Českém rozhlase. OLDstars dnes funguje jako korporace desítky samostatných souborů, s teamem lektorů a vlastním divadelním prostorem.
Začínáme již desátou samostatnou divadelní sezonu….

web: http://www.oldstars.cz/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>