Klub K2

Klub K2 – Ostružinová funguje na Zahradním městě od roku 2009.
Nabízíme příjemně strávený čas pro vás a vaše děti.

Vedoucím Klubu K2-Ostružinová je Marie Petrů, se kterou se zde můžete potkat každé dopoledne.
V chodu klubu vydatně pomáhají naše dobrovolnice: Markéta Kolaříková, Lucie Hadravová, Jana Thompson,Petra Svobodová, Eva Černá, Dana Kopecká a Jana Břicháčková.

Školka K2 s integrovaným lesním programem je umístěna v rodinném domku se zahradou na okraji hostivařského lesoparku.
Na celý rok je pro děti připraven výchovně-vzdělávací program „Rosteme s přírodou“, který vychází z potřeb dětí a reaguje na jejich zájmy. Vede děti ke zdravému způsobu života a k vnímání přírody – proměn lesa vzhledem k roční době i vlivu počasí. Důležitou roli hraje ekologická výchova – třídění odpadu a povídání o tom, jak reaguje příroda na odpadky a proč je potřeba na to myslet.

leden 2013: V rámci komunitního plánování sociálních služeb byla na podzim 2012 zveřejněna nabídka prostor v ZŠ Olešské, kde by poskytovatelé služeb mohli otevřít služby péče o předškolní děti. Zájem projevil Klub K2, s kterým MČ Praha 10 následně uzavřel nájemní smlouvu. Radnice se dohodla s Klubem K2, že otevře cca 45 míst pro děti nejen tříleté, ale i mladší. Počítá se s příjímáním dětí od 2 do 4 let. Půjde tedy svým způsobem o zařízení jeslového typu, která v Praze 10 prakticky neexistují (pouze jesle Jakutská), čímž Klub K2 významně Praze 10 pomůže uspokojit poptávku po těchto službách.

http://www.klubk2.cz/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>