Malešice pro lepší život

Občanské sdružení Malešice pro lepší život se zabývá řešením problémů občanů Malešic s jejich životním prostředím. Bylo založeno na podzim 2007, aby sdružovalo občany, kteří se o stav svého okolí aktivně zajímají. Mezi nejpalčivější problémy, které v současnosti řešíme, patří chystaná výstavba kontejnerového překladiště a negativní vliv železniční dopravy v oblasti železničního uzlu Praha-Malešice.

Samo sdružení je ale spíš koordinačním a informačním centrem, abychom jako občané svoje úsilí netříštili nebo zbytečně nedublovali. Váha akce stojí pořád na každém z nás. Každý může nějak pomoci – zaplacením členského příspěvku, tím, že má čas chodit po úřadech, tím, že zná někoho v médiích… Proto máte-li zájem o svůj život v Malešicích, budeme vítat i Vaši pomocnou ruku, nebo Vaše nové náměty pro to, abychom účinně usilovali o Malešice pro lepší život.

www.osmalesice.cz

Další informace o Malešicích naleznete v sekci Genius loci a na webu Moje malešice – Naše Malešice.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>